KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Home

 Eurokalkulacka
Konverzny kurz:
1 EUR = 30,1260 SKK
Home KARIÉRA

Kariéra

Spoločnosť KOOPERATIVA poisťovňa, a. s. Vienna Insurance Group Vám v súčasnosti ponúka jedinečnú možnosť byť pri neustálom dynamickom rozvoji stabilnej a úspešnej spoločnosti s titulom "Poisťovňa roka". Využite túto príležitosť a staňte sa členom nášho veľkého tímu profesionálov a my Vám vytvoríme priestor pre Váš rast a kariéru!

Ak Vás zaujme niektorá z našich voľných pozícií, neváhajte a čo najskôr nám zašlite Vaše údaje - motivačný list a štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom, príp. nemeckom jazyku prostredníctvom e-mailu na niektorú z uvedených kontaktných osôb alebo vyplňte dotazník pre uchádzačov.

V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

KONTAKTY:

Personálny rozvoj

Tel.: 02/57 299 347 (Mgr. Silvia Koporcová)
  02/57 299 336 (Mgr. Zuzana Sýkorová)
  02/57 299 251 (Mgr. Martina Zemanová) 
Fax: 02/57 299 307
E-mail: kariera@koop.sk

Tešíme sa na stretnutie s Vami!