Home

 
Eurokalkulacka
Konverzny kurz:
1 EUR = 30,1260 SKK
Home PRODUKTY Poistenie motorových vozidiel

Poistenie motorových vozidiel

Poistenie motorových vozidiel ponúka zabezpečenie svojho vozidla pre prípad poškodenia, zničenia, lúpeže či živelnej udalosti. Toto havarijné poistenie sa vzťahuje na škody, ktoré neboli spôsobené Vaším zapríčinením. Naopak, na škody spôsobenú práve prevádzkou motorového vozidla samotným držiteľom, sa vzťahuje zákonné poistenie. KOOPERATIVA ponúka veľké množstvo výhod. Stačí si len vybrať.

Povinné zmluvné poistenie
Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla je pre každého držiteľa motorového vozidla povinné zo zákona. Keď musíš, tak musíš, ale nech to stojí za to! Preto využite niekoľko jedinečných výhod, ktoré Vám poistenie v Kooperative ponúka. Vyberte si variant poistenia, ktorý Vám najviac vyhovuje, a získajte najrýchlejšie rastúci bonusový systém, vďaka ktorému môžete získať bonus na ročnom poistnom vo výške až 60 %!

Havarijné poistenie Eurokasko
Váš automobil sa stal súčasťou Vášho života. Nepredstavuje iba jednu časť majetku, ale má pre Vás aj inú, ťažko vyčísliteľnú hodnotu. Prináša do Vášho života viac pohodlia, slobody a nezávislosti. Zabezpečte svoje vozidlo pre prípad poškodenia, zničenia, krádeže, lúpeže či živelnej udalosti. Vyberte si havarijné poistenie v Kooperative, ktoré Vám prináša výhodné bonusovanie.

Havarijné poistenie EUROKASKO EXTRA
Máme pre vás „niečo iné"! Havarijné poistenie, kde v prípade poistnej udalosti na vašom vozidle od vás nebudeme chcieť finančnú spoluúčasť a dokonca vám ani nezvýšime poistné na ďalšie poistné obdobie!

Poistenie AUTO PLUS
Vedeli ste, že v prípade nehody nemusí povinné zmluvné poistenie vinníka pokryť náklady na opravu Vášho vozidla v plnej výške ? Poisťovňa vinníka uhradí totiž len škodu zodpovedajúcu veku a opotrebovaniu Vášho vozidla. To znamená, uhradí len časť nákladov na opravu. Máme pre Vás riešenie, ktoré šetrí Váš čas aj peniaze - novinku „poistenie AUTO PLUS". Poistenie AUTO PLUS ponúka výhody havarijného poistenia pri preplatení Vami nezavinenej škody na Vašom vozidle, a to za výnimočnú cenu 48,-EUR a bez spoluúčasti.

Poistenie čelného skla motorových vozidiel
Poškodenie čelného skla na vozidle spôsobuje vrásky na čele takmer každému z nás. Poisťovňa KOOPERATIVA však prichádza s novinkou, ktorá uľahčí život všetkým motoristom. Ťažkostiam s poškodenými čelnými sklami je koniec. My vám ich totiž poistíme.

Poistenie finančnej straty GAP?
Prečo poistenie finančnej straty GAP? Plnenie z havarijného poistenia je limitované iba do výšky všeobecnej (trhovej hodnoty) motorového vozidla, ktorá najmä v prvých 3 rokoch výrazne klesá. Poistenie finančnej straty GAP kryje rozdiel medzi obstarávacou hodnotou (nákupnou cenou) a všeobecnou hodnotou (cena, ktorú malo vozidlo pred poistnou udalosťou), pričom poistná doba môže byt až 5 rokov.