Pre istotu

SPRAVCA SYSTEMU

Prešov

Vzdelanie:

Stredoškolské s maturitou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Zabezpečenie bezporuchového chodu výpočtovej techniky,
Technická údržba výpočtovej techniky, tlačiarní,
Inštalácia software na PC,
Zodpovednosť za inštalácu a konfiguráciu HW, SW a OS
Podpora užívateľov

Iné výhody
Príjemné, ale náročné pracovné prostredie so všetkou profesionálnou podporou
Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej spoločnosti so zahraničným kapitálom
Možnosť profesijného a osobnostného rastu

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Internet (e-mail, www)

Ďalšie požiadavky na kandidáta
min. 1 rok praxe v podobnej pozícii
znalosť SQL je výhodou
znalosť inštalácie PC, OS
samostatnosť, iniciatíva
chuť pracovať na sebe
ochota učiť sa nové veci
Vodičský preukaz sk. B je nevyhnutný!!!

Máte záujem?

Položky označené hviezdičkou sú povinné

Osobné údaje

Adresa

Kontaktné údaje

Priložiť životopis (pdf alebo word, max 10 MB)*:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."