Asistentka riaditeľa HR/Referent

Miesto práce:
Bratislava - centrála spoločnosti

Oddelenie:
ADMINISTRATÍVA

Náplň práce:

Hľadáme do nášho tímu novú posilu a preto máme dobrú správu pre všetkých, ktorí by sa radi uplatnili a zdokonalili v HR oblasti a venovali sa rozmanitej agende, ako napríklad:

spracovanie a evidencia korešpondencie
spracovanie a evidencia reportov a štatistík
spracovanie odbornej agendy súvisiacej s oblasťou ľudských zdrojov – správa dochádzkového systému, zamestnanecké karty, spracovanie a kontrola dochádzok
evidencia a príprava objednávok v súvislosti so školeniami zamestnancov
objednávanie kancelárskych potrieb, odbornej literatúry
podpora riaditeľa pri dennej operatívnej činnosti
prijímanie návštev a tel. hovorov
organizovanie stretnutí, kontrola termínov, vybavovanie operatívnych záležitostí
príprava materiálov a prezentácií pre nadriadeného
komunikácia so zamestnancami, ostatnými úsekmi a oddeleniami spoločnosti

Požiadavky:

MS Office- aktívne
SAP HR modul- výhodou
Komunikatívnosť a organizačná zdatnosť
Precíznosť a presnosť, odolnosť voči stresu
Samostatnosť a flexibilita
Iniciatívny prístup k riešeniu problémov, organizačné schopnosti
Profesionálne, príjemné a nenútené vystupovanie
Angažovaný prístup k plneniu úloh

Základná zložka mzdy:
900,- Eur brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/4079804/web