IT Programátor Analytik

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
INFORMATIKA

Náplň práce:
• Spolupráca s funkčnými analytikmi na príprave funkčného návrhu riešenia
• Technický návrh riešenia a vývoj pridelených komponentov
• Participácia na návrhu a vývoji frameworkov pre potreby rozvoja poistného systému
• Práca full stack programátora s možnosťou špecializácie na front/back end
• Údržba a rozvoj zverenej oblasti systému

Požiadavky:
• Vzdelanie:  stredoškolské s maturitou, vysokoškolské
• Praktické skúsenosti s implementáciou enterprise riešení na platforme Microsoft .NET, z toho aspoň 1 rok na pozícii samostatného programátora
• Dobrú znalosť nami najčastejšie používaných technológii: Frontend stack: Angular2+, Typescript, HTML, CSS, Less, Sass, Web API (REST, HTTP, JSON), Backend stack: C#, SQL, T-SQL, .NET core 2, Entity framework, MS SQL server
• Praktické skúsenosti s vývojárskym toolsetom: GIT, TFS, Visual Studio alebo SQL server management studio
• Komunikatívnosť, chuť učiť sa nové technológie a postupy, zdieľať svoje nápady s kolegami a spolupracovať v tíme
• Zodpovedný prístup k práci, tímovému snaženiu a firemným cieľom
• Anlický jazyk - úroveň potrebná pre osobnostný rozvoj znalostí v IT technológiách

Základná zložka mzdy:
2 000,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník:https://www.profesia.sk/mark/4166060/web