Likvidátor poistných udalostí – škody na zdraví

Miesto práce:
Bratislava - centrála spoločnosti

Oddelenie:
LIKVIDÁCIA POISTNÝCH UDALOSTÍ

Náplň práce:
Zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí
Poistno-technické posúdenie príčin a okolností vzniku škody
Poistno právne posúdenie uplatňovaných nárokov
Posudzovať nároky klientov na náhradu škody na zdraví v zmysle platných právnych predpisov a poistnej zmluvy a informovať klienta o výsledku
Spracovanie pridelených poistných udalostí v informačnom systéme poisťovne a vedenie náležitej dokumentácie
Komunikácia s klientmi, so štátnymi orgánmi, so zmluvnými externými spolupracovníkmi a zabezpečenie všetkých potrebných podkladov
Výpočet výšky poistného plnenia
Zabezpečovanie výplaty poistného plnenia

Požiadavky:
Minimálne SŠ vzdelanie s maturitou – technické, zdravotnícke
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B2) je výhodou
MS Office – pokročilý
Prax v likvidácii poistných udalostí min. 3 roky
Analytické myslenie
Výborné komunikačné zručnosti
Proaktívny prístup k riešeniu problémov
Samostatnosť, zodpovednosť
Vysoké pracovné nasadenie
Bezúhonnosť

Základná zložka mzdy:
1100,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník: Dotazník