Vedúca/i oddelenia likvidácie škôd zo všeobecnej zodpovednosti

Miesto práce:
Bratislava - centrála spoločnosti

Oddelenie:
PRÁVO

Náplň práce:
Vedenie a motivovanie zamestnancov oddelenia likvidácie škôd zo všeobecnej zodpovednosti
Dohľad nad procesom likvidácie poistných udalostí zo všeobecnej zodpovednosti
Posudzovanie a prešetrovanie oprávnenosti žiadaných nárokov v zmysle poistných zmlúv a platných právnych predpisov
Písomná komunikácia s klientmi, poškodenými a inými inštitúciami
Riešenie komplikovaných alebo nadlimitných škôd
Odsúhlasovanie výplat poistných plnení v špecifických alebo nadlimitných prípadoch
Konzultácie so zamestnancami právneho a iných úsekov poisťovne
Komunikácia s interným prostredím
Zlepšovanie a optimalizovanie procesov na oddelení

Požiadavky:
VŠ vzdelanie – právnické (nevyhnutná podmienka)
Prax v adekvátnom odbore alebo v oblasti práva je nevyhnutnosťou
Skúsenosti s vedením tímu sú výhodou
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Schopnosť pracovať samostatne a zároveň byť tímový hráč
Zodpovednosť a zmysel pre detail
Odolnosť voči práci pod stresom
Bezúhonnosť

Základná zložka mzdy:
1500,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník: Dotazník