Pre istotu

Systémový administrátor

Bratislava - centrála spoločnosti

Vzdelanie:

VŠ vzdelanie - informatika, elektrotechnické

Náplň práce:
Ak si človek, ktorý nemá skúsenosti a prax z veľkých firemných IT prostredí, ale si ochotný a naučený na sebe pracovať, vzdelávať sa, máš základné znalosti o serverových operačných systémoch, sieťach a dokážeš nás prekvapiť detailnou znalosťou v Tebou zvolenej IT oblasti, radi Ťa privítame na pracovnom pohovore. Ponúkame Ti možnosť pracovať s novými technológiami, získať skúsenosti z enterprise IT prostredia, či možnosť rozvoja IT skillov aj v rôznych technologických oblastiach.

Budeš sa venovať týmto činnostiam:
Administrácia aplikačných a databázových serverov, riešenie problémov vo zverenej oblasti
Inštalácia a konfigurácia operačných systémov a systémových aplikácií
Monitoring stavu systémov a zabezpečovanie optimalizácie fungovania systémov
Zálohovanie a archivácia dát
Vedenie príslušnej dokumentácie

Požiadavky:
Preferovaní budú kandidáti s nasledujúcimi skúsenosťami:
Inštalácia a konfigurácia Windows Server 2008/2012, IIS
Základná znalosť sieťových protokolov, princípy fungovania sietí, operačných systémov

Ostatné osobnostné predpoklady:
Cieľavedomosť, zodpovednosť
Spoľahlivosť a samostatnosť
Schopnosť rýchlo sa učiť
Precíznosť
Schopnosť pracovať v tíme
Flexibilita
Lojálnosť
Logické a analytické myslenie

Výhodou sú znalosti v uvedených oblastiach:
Konfigurácia a ladenie aplikácií v .NET a php
Deploying operačných systémov a aplikácií
Základné znalosti princípov HTML, XML, Javascript, webových služieb, X.509
MS SharePoint a MS Dynamics CRM
Active directory
Hobby v IT oblastiach ako programovanie, skriptovanie, operačné systémy Linux, Windows

Základná zložka mzdy:
1100,- Eur brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/3416220/