Pre istotu

Špecialista/tka zaistenia

Bratislava - centrála spoločnosti

Vzdelanie:

VŠ - matematika, financie, ekonómia

Náplň práce:

Vypracovávanie návrhu zaistného programu (obligatórne zaistenie)
Dojednávanie podmienok zaistných zmlúv so zaisťovateľmi
Odborné konzultácie zaistných podmienok k individuálnym obchodným prípadom
Spracovanie mesačných a kvartálnych vyúčtovaní zaistenia
Spracovanie výkazov pre NBS, materskú spoločnosť (VIG), dozornú radu, predstavenstvo a iné odborné úseky; tvorba sumáru zaistenia
Správa zaistných fakultatívnych zmlúv
Vyúčtovanie fakultatívneho zaistenia a podiely zaisťovateľov
Tvorba prezentácií (napr. rizikové profily) a iných štatistických výstupov pre zaisťovateľov
Platby záväzkov zo zaistenia (cash flow)

Požiadavky:

Veľmi dobrá znalosť MS Excel - nevyhnutná podmienka
Anglický jazyk na aktívnej úrovni
Prax v oblasti zaistenia, na analyticko-matematickej alebo účtovníckej pozícii je výhodou
Analytické myslenie a orientácia na detail
Samostatnosť a zodpovednosť

Základná zložka mzdy:

junior 1000 Eur, senior 1300 Eur
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/3540568/