Pre istotu

Produktový manažér pre bankopoistnie

Bratislava

Vzdelanie:

minimálne SŠ s maturitou alebo VŠ vzdelanie

Náplň práce:
definovanie parametrov a procesov pri nových produktoch
definovanie špecifikácií pre vývoj produktov
koordinovanie zavedenia produktov do portfólia poisťovne a banky
definovanie procesov a usmernení spojených s predajom produktov
sledovanie výkonnosti a hodnotenie produktov
testovanie produktov v predajnom systéme
príprava produktových a obchodných analýz a iných reportov
sledovanie a vyhodnocovanie nových trendov na trhu bankopoistenia
príprava produktových a školiacich materiálov
spolupráca s externými partnermi

Požiadavky :
SŠ vzdelanie s maturitou alebo VŠ vzdelanie
prax  v oblasti poisťovníctva alebo bankovníctva je podmienkou
prax v oblasti vývoja poistných produktov je výhodou
analytické myslenie
samostatnosť, tvorivosť, iniciatívnosť
flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
MS Office – pokročilý
Anglický jazyk – pokročilý

Plat:
1000 Eur brutto (minimum)
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/3420748/