Pre istotu

Špecialista pre bankopoistenie - Košice

Košice

Vzdelanie:

VŠ vzdelanie - bankovníctvo, poisťovníctvo

Náplň práce:

Koordinácia predaja bankových produktov
Poskytovanie aktívnej podpory a aktuálnych informácií potrebných pri predaji bankových produktov
Zabezpečovanie a realizácia odborného vzdelávania zamestnancov v oblasti predaja bankových (úverových) produktov
Aktívna pomoc a podpora pri riešení konkrétnych obchodných prípadov
Pravidelná návšteva regiónov, pravidelná účasť na pracovných stretnutiach regiónu
Identifikácia priestoru na zlepšenie
Koordinácia prenosu informácií medzi bankou a poisťovňou
Vytváranie pozitívnych vzťahov s regionálnymi predstaviteľmi banky
Pravidelný monitoring obchodných výsledkov, zabezpečovanie spätnej väzby

Požiadavky:

AJ alebo NJ - mierne pokročilý
Prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky
Excelentné komunikačné a prezentačné zručnosti
Organizačné schopnosti
Samostatnosť, flexibilita
Proaktívny, dynamický a pozitívny prístup k práci
Chuť neustále sa zlepšovať a pracovať na sebe
Schopnosť motivovať tím k výkonom
Príjemné a profesionálne vystupovanie
Vysoké pracovné nasadenie
Prax v oblasti bankovníctva alebo poisťovníctva podmienkou!
Vodičský preukaz skupiny B je podmienka - cestovanie je dennou súčasťou práce

Plat:
900 EUR brutto + motivačná ročná odmena (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/3512523/