Pre istotu

Sýstemový analytik

Bratislava

Vzdelanie:

Minimálne SŠ vzdelanie s maturitou – technické alebo ekonomické zameranie

Náplň práce:
Chcete pracovať v tíme odborníkov a spolupodieľať sa na zavádzaní nových softvérových riešení?
Hľadáte si prácu, kde monotónnosť nemá miesto?
Chcete sa podieľať na zlepšovaní procesov? Máte základné znalosti T-SQL (aj vedomosti zo školy či brigád sa rátajú ako plus)?
Ak áno, ponúkame Vám lákavú pracovnú príležitosť s touto pracovnou náplňou:
-› správa pridelených SW modulov firemného informačného systému,
-› implementácia nových systémových riešení pre dosiahnutie optimalizácie IT procesov,
-› analýza IT procesov zameraná na odhaľovanie kritických miest,
-› aktívna spolupráca s programátormi a užívateľmi pri zavádzaní nových riešení, vrátane prípravy testových špecifikácií,
-› návrh a zostavenie vývojového diagramu procesu vrátane požiadaviek na funkcionalitu a potreby jednotlivých krokov,
-› spoluúčasť na inováciách a vyhodnocovaní SW technológií v súlade s firemnými potrebami a stanovenými cieľmi,
-› tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie,
-› školenia a konzultácie pre užívateľov zverených SW modulov,
-› tvorba reportov (MS SQL, Reporting Services).

Požiadavky :
PC znalosti:
-› práca s PC na pokročilej úrovni,
-› dobrá znalosť Microsoft OS a jeho aplikácií,
-› MS Office, internet (e-mail, www), MS SQL.

PC znalosti - programátor:
-› T-SQL užívateľská úroveň NUTNOSŤOU,
-› znalosť MS SQL selectov,
-› ZÁKLADY programovania - programovací jazyk nie je rozhodujúci,
-› MS reporting - VÝHODOU.

Iné:
-› absolventi majú u nás dvere otvorené,
-› prax v obore vítaná,
-› komunikačné a organizačné schopnosti,
-› flexibilita,
-› analytické a logické myslenie,
-› cieľavedomosť, samostatnosť,
-› aktívny prístup k práci.

Základná zložka mzdy:
1200,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník:  https://www.profesia.sk/mark/3394526/