Pre istotu

Špecialista/metodik životného poistenia

Bratislava - centrála spoločnosti

Vzdelanie:

minimálne SŠ vzdelanie s maturitou

Náplň práce:
Kontrola dodržiavania a vytváranie metodických pokynov, interných usmernení, platných právnych predpisov v procese likvidácie, registrácie PU, upisovania rizík a v procese vzniku a vývoja produktov
Zabezpečovanie metodickej podpory pre zamestnancov likvidácie, registrácie a upisovania rizík
Príprava manuálov, pracovných postupov k práci v prevádzkovom systéme
Vyhodnocovanie existujúcich procesov, ich inovácia, resp. zavádzanie nových procesov
Testovanie nasadených funkcionalít a procesov do informačných systémov
Pripomienkovanie parametrov produktov z hľadiska implementácie do prevádzkového systému
Vykonávanie všetkých krokov vedúcich k prevencii a boju proti poistným podvodom
Predkladanie reportov, štatistík a analýz

Požiadavky :
AJ - mierne pokročilý
MS Office - pokročilý
Skúsenosti z oblasti poisťovníctva sú nevyhnutné
Zmysel pre detail
Aktívny prístup k práci
Ochota pracovať na sebe
Orientácia na výsledky

Základná zložka mzdy:
950,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/3659225/