Pre istotu

Upisovateľ zdravotných rizík bankopoistenia

Bratislava

Vzdelanie:

Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

Náplň práce:
Posudzovať dostatočnosť a dôveryhodnosť podkladov potrebných na upísanie zdravotných rizík
Upisovať zdravotné riziká na základe hodnotenia zdravotných dotazníkov, výsledkov lekárskych prehliadok, výpisov zo zdravotnej dokumentácie
Spolupracovať s konzultačnými lekármi spoločnosti pri procese upisovania zdravotných rizík a spätnom oceňovaní
Telefonicky a písomne komunikovať s poradcami, klientmi, lekármi, zdravotníckymi zariadeniami a zariadeniami poskytujúcimi zdravotnícku starostlivosť pri kompletizácii zdravotnej dokumentácie poistených
Sledovať termíny doručovania podkladovej zdravotnej dokumentácie
Predkladať poistné zmluvy na výpoveď z dôvodu neprijateľného rizika alebo nedodanej dokumentácie
Kontrolovať doručené faktúry a žiadosti o preplatenie lekárskych vyšetrení / výpisov a ich predkladanie na úhradu
Komunikácia so zaisťovňou
Navrhovať zefektívňovanie procesov, hľadať a navrhovať alternatívne postupy
Spolupracovať pri definovaní procesov, príprave metodík a pracovných postupov

Požiadavky :
Prax 3 roky v oblasti zdravotníctva a medicíny
Prax v oblasti upisovania zdravotných rizík
Odborné medicínske vedomosti na úrovni Strednej zdravotníckej školy
Skúsenosť v oblasti poisťovníctva vítaná
MS Office pokročilý
Latinský jazyk – základy, anglický jazyk – pokročilý
Výborná znalosť slovenského jazyka a štylizácie textov
Samostatnosť, precíznosť, flexibilita, schopnosť zvládať záťažové situácie
Bezúhonnosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, pozitívne myslenie

Základná zložka mzdy:
950,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník:https: https://www.profesia.sk/mark/3705478/