#zostaňtedoma a my Vás poistíme #preistotu bezkontaktne

Aj v tejto situácii sme Vám k dispozícii. Zjednodušli sme pre Vás procesy pri poistení Vás i Vášho majetku. V poisťovni KOOPERATIVA sa poistíte bez návštevy pobočky, dokladania zdravotnej dokumentácie, či nutnosti vstupnej obhliadky. Všetko #preistotu bezkontaktne.

 Životné poistenie

V období šíriaceho sa korona vírusu je dôležité si navzájom pomáhať. Naše životné poistenie Vám podá pomocnú ruku v prípade

  • Dlhodobej prácenenschopnosti
  • Hospitalizácie v nemocnici
  • Hospitalizácie na ARO / JIS
  • Diagnistikovania vážnej choroby alebo liečenia akéhokoľvek úrazu

Vytvorte si poistenie podľa vlastných potrieb. #zostaňtedoma a celý proces nastavenia a uzatvorenia vašej poistnej zmluvy prebehne BEZKONTAKTNE. Stačí jeden telefonát a e-mailová adresa. Pri vstupe do poistenia vypĺňate len zdravotný dotazník - nie je potrebné dokladať zdravotnú dokumentáciu.

 Poistenie Auta

Na diaľku Vám uzatvoríme havarijné poistenie aj povinné zmluvné poistenie. Ani obhliadka vozidla pri havarijnom poistení už nie je prekážkou. Kvôli mimoriadnym opatreniam si klient môže sám vyhotoviť foto dokumentáciu obhliadky auta pre potreby uzatvorenia havarijného poistenia. Klient zdokumentuje vozidlo a zašle fotodokumentáciu mailom.

 Majetkové poistenie

Bezkontaktne vieme uzavrieť aj poistenie domácnosti a nehnuteľnosti. Zaplatením okamžite kryjeme škody na Vašom majetku. Ak máte poistenie už uzatvorené, teraz je ideálny čas pozrieť sa aj na veci, na ktoré bežne nemáme čas.

Poistenie si jednoducho ušite na mieru telefonicky. 

Napíšte nám a my sa Vám ozveme alebo kontaktujte svojho poistného poradcu.

Všetci naši poistní poradcovia sú vám rovnako k dispozícii priamo na našich pobočkách.