Pre istotu

Likvidátor zahraničných poistných udalostí z PZP - technik

Bratislava - centrála spoločnosti

Vzdelanie:

úplné stredoškolské vzdelanie, VŠ vzdelanie

Náplň práce
 Samostatná likvidácia poistných udalostí
 Komunikácia s klientom v mene spoločnosti
 Vypracovanie a kontrola kalkulácii nákladov na opravu motorových vozidiel
 Kontrola faktúr za opravu motorových vozidiel
 Výpočty VŠH
 Zodpovednosť za rýchle, presné a adresné vykonávanie likvidácie poistných udalostí
 Spracovanie dokumentácie k poistným udalostiam v zahraničí, spolupráca so zahraničnými poisťovňami
 Spolupráca s lekármi, políciou, ďalšími orgánmi a inštitúciami
 Dodržiavanie platných právnych predpisov, poistných podmienok, interných pracovných postupov a usmernení v procese likvidácie PU

Požiadavky
Minimálne SŠ s maturitou
AJ – stredne pokročilý alebo NJ – stredne pokročilý
MS Office – pokročilý
Vodičský preukaz skupiny B
Znalosť anglického, prípadne nemeckého jazyka je nevyhnutnou podmienkou
Prehľad v oblasti motorových vozidiel
Znalosti konštrukcie motorových vozidiel a postupov opráv
Znalosť softvéru pre výpočet nákladov na opravu (Audatex, Abacus)
Flexibilita v konaní, schopnosť rýchleho rozhodovania
Analytické a praktické myslenie, orientácia na detail
Predstavivosť pre procesy a udalosti
Morálna bezúhonnosť
Preferujeme kandidátov s praxou na podobnej pozícii

Základná zložka mzdy
800 Eur brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/3434237/