Pre istotu

Referent/ka oddelenia inkasa a exkasa

Bratislava

Vzdelanie:

minimálne SŠ s maturitou

Náplň práce:
Vykonávanie správy pohľadávok a záväzkov z poistenia /poistné, poistné plnenia/
Spracovanie neidentifikovaných platieb
Kontrola správnosti účtovania platieb v poistno - technickom systéme
Zabezpečovanie reportov za oblasť pohľadávok a záväzkov
Príprava podkladov pre zúčtovanie v SAP
Spracovanie platieb poistného
Riešenie neumiestnených platieb
Spracovávanie a odosielanie exkasných platieb
Spracovávanie interných preúčtovaní k mesačným uzávierkam
Kontrola zmlúv a spracovanie podielov zo spolupoistenia

Požiadavky:
Minimálne SŠ vzdelanie
MS Office
Skúsenosti z oblasti poisťovníctva alebo bankovníctva sú vítané
Zmysel pre detail
Aktívny prístup k práci
Samostatnosť
Zodpovednosť

Základná zložka mzdy:
850,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/3822678/