Pre istotu

Produktový analytik pre bankopoistenie

Bratislava - centrála spoločnosti

Vzdelanie:

VŠ I. alebo II. stupňa

Náplň práce:
definovanie parametrov a procesov pri nových produktoch životného a úrazového poistenia pre bankopoistenie
definovanie špecifikácií pre vývoj produktov
koordinovanie procesu vývoja nového a úpravy jestvujúceho  produktu bankopoistenia do systému poisťovne
spolupráca v rámci tímu oddelenia vzniku  a vývoja produktov úseku poistenia osôb na vývoji nového a úpravy jestvujúceho  produktu bankopoistenia
samostatná práca na produktovej dokumentácii
testovanie produktov v systéme poisťovne
príprava produktových analýz sledovanie a vyhodnocovanie nových trendov na trhu bankopoistenia
príprava produktových materiálov
komunikácia s úsekom bankopoistenia za oddelenie vzniku  a vývoja produktov úseku poistenia osôb pri požiadavkách na produktové úpravy, analýzy a pri tvorbe nových produktov
navrhovanie postupov pre zeefektívnenie procesu v oblasti tvroby a úpravy produktov

Požiadavky :
SŠ vzdelanie s maturitou alebo VŠ vzdelanie
prax  v oblasti poisťovníctva alebo bankovníctva je podmienkou
prax v oblasti vývoja poistných produktov je výhodou
analytické myslenie
samostatnosť, tvorivosť, iniciatívnosť
flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
MS Office – pokročilý
Anglický jazyk – pokročilý

Plat:
1250 Eur brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/3890266/